Volikogu liikmed

 

Nimi Roll Telefon E-post
Heino Ojaperv volikogu esimees 5218508 heino@lasva.ee
Margus Küppas volikogu aseesimees 5272271 marguskyppas@gmail.com
Ahti Treier volikogu liige 5176283 ahti.5176283@gmail.com
Ain Lõiv volikogu liige 56493180 ain@lasva.ee
Üllar Lillo volikogu liige 53869606 yllarlillo@hot.ee
Kuldar Jõgeva volikogu liige 5184256 kuldar.jogeva@gmail.com
Toomas Maask volikogu liige 5084379 maask35@hot.ee
Maimu-Aime Nassar volikogu liige 5283273 maimu@lasva.ee
Margus Järvpõld volikogu liige 5217633 margusjp1@hot.ee
Tea Kallaste volikogu liige 5208628 tea@lasva.ee
Ülle Rauk volikogu liige 56622576 Llle.Rauk@gmail.com

 

Huvide konflikti vältimise voldik:  http://www.korruptsioon.ee/et/huvide-konflikt/kasiraamat-volikogudele.